Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення з питання перейменування вулиць та провулків у населених пунктах Ренійської міської територіальної громади

Дата: 08.05.2024 11:26

1. Організатор громадського обговорення: Ренійський міський голова Плєхов Ігор Вікторович.

2. Об’єкти права власності, яким пропонується змінити  назву(перейменувати), найменувати, об’єднати:

м. Рені

вул. Кошевого

провул. Вишневий

вул. Святомиколаївська

вул. Свято-Миколаївська

вул. Чехова

вул. Серпнева

вул. Верхня

вул. Тімірязева

провул. Коцюбинського

новоутворений провулок

провулок Будагяна

провул. Зелений,

провул. Зелений 1 (об’єднати)

провул. Зелений 1

провул. Поперечний, (об’єднати)   хутір Кирган

вул. Поперечна

1.

вул. Верхня, вул. Суворова (об’єднати)

хутір Кирган

вул. Верхня

вул. Нижня,

вул. Чапаєва (об’єднати)

хутір Кирган

вул. Нижня

вул. Танкистів

вул. Степана Чобану

село Котловина

вул. Болградська

провул. Болградський (об’єднати)

вул. Болградська

3. Зазначений перелік вулиць і провулків, а також запропоновані  найменування, які пропонується їм присвоїти, об’єднати,  визначено за пропозиціями робочої групи з питання перейменування вулиць та провулків у населених пунктах Ренійської міської територіальної громади (далі – робоча група).

У разі надходження інших пропозицій (зауважень) щодо зміни назви вказаних вулиць, провулків, проїздів на назву, яка буде відображати імена (псевдоніми) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій останні будуть враховані під час проведення громадського обговорення.

4. Строк, місце, час проведення заходів з громадського обговорення:

4.1. Громадське слухання відбудуться 12.07.2024 р. о 17.00 год. в приміщенні актового залу за адресою: Одеська область Ізмаїльський район, м. Рені, вул. Дунайська, 15.

5. Поштова адреса та адреса електронної пошти, телефони, строк і форма для подання пропозицій (зауважень):

- пропозиції (зауваження) учасників громадського обговорення подаються в усній формі (під час громадського слухання) чи письмовій формі із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи (найменування, місцезнаходження – для юридичної особи), яка їх подає, протягом 60 днів з дати опублікування повідомлення про його проведення до виконавчого комітету Ренійської міської ради Ізмаїльського району Одеської області на наступну адресу: 68803, Одеська область, Ізмаїльський район, місто Рені, вул. Дунайська, 15, каб. 28  на електронну пошту: merreni@ukr.net, або за  тел. (04840)4-17-59.

6. Місцезнаходження та адреса організатора громадського обговорення, за якими можна отримати консультації з питання, що винесено на громадське обговорення:

- Робоча група з питання перейменування вулиць та провулків у Ренійській міській територіальній громаді, за адресою: 68803, м. Рені, вул. Дунайська, 15, каб. 28 відділ містобудування та архітектури.

7. Прізвище та ім’я особи, визначеної відповідальною за проведення громадського обговорення: заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Самбурський Олексій Борисович – голова Робочої групи.

8. Строк і спосіб оприлюднення результатів громадського обговорення – до 20.07.2024р., на офіційному вебсайті Ренійської міської ради.

Зазначене інформаційне повідомлення, пропозиції (зауваження) та результати проведення громадського обговорення під час розгляду питання зміни назви (перейменування), найменування, об’єднання вулиць та провулків у Ренійській міській територіальній громаді  підлягає оприлюдненню на офіційному вебсайті Ренійської міської ради.

Посилання на відео