Ренійська міська рада
Одеська область, Ізмаїльський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Про деякі питання регулювання торгівлі сильнодіючими хімічними і отруйними речовинами, а також алкогольними напоями

Дата: 25.04.2024 15:15
Кількість переглядів: 43

Про деякі питання регулювання торгівлі сильнодіючими хімічними і отруйними речовинами, а також алкогольними напоями

 

Відповідно до спільного наказу військового командування та Одеської обласної військової адміністрації   «Про деякі питання регулювання торгівлі сильнодіючими хімічними і отруйними речовинами, а також алкогольними напоями та речовинами, виробленими на спиртовій основі, в умовах правового режиму воєнного стану в Одеській області»:

1. Заборонено до завершення дії воєнного стану в установленому порядку в Одеській області продаж:

1.1. сильнодіючих, хімічних і отруйних речовин:

1.2. речовин, вироблених на спиртовій основі (за винятком лікарських засобів, дозволених до застосування та включених до Державного реєстру лікарських засобів та дезінфекційних засобів);

1.3. алкогольних напоїв військовослужбовцям Збройних сил України, Національної гвардії України, а також іншим утвореним відповідно до законів України військовим формуванням, правоохоронним органам, органам спеціального призначення з правоохоронними функціями, особам, що виконують функції із забезпечення порядку і оборони України або особам, що мають зовнішні ознаки належності до цих формувань (наявність військової форми, озброєння, спецзасобів тощо).

2. Продаж алкогольних напоїв здійснювати в торговельних мережах, закладах громадського харчування тощо, які мають ліцензію на торгівлю алкогольними напоями відповідно до чинного законодавства у період з 09 години 00 хвилин до 23 години 00 хвилин з урахуванням вимог п.1.3.

            Наказ набуває чинності з 23 квітня 2024 року

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора