Ренійська міська рада
Одеська область, Ізмаїльський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Повідомлення про оприлюднення проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку та офіційне повідомлення про оприлюднення громадських слухань

Дата: 02.04.2024 11:53
Кількість переглядів: 159

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

Ренійська міська рада повідомляє, що відповідно до п. 8 «Порядку проведення громадських слухань щодо проектів містобудівної документації на місцевому рівні», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 р. N 555, відбудуться громадські слухання щодо проекту містобудівної документації на місцевому рівні - «Детальний план території земельної ділянки (площею – 0,1185 га), розташованої по вул. Соборна, 6 в м. Рені Ізмаїльського району Одеської області, для будівництва мультимодального терміналу», розроблений на підставі рішення Ренійської міської ради Ізмаїльського району Одеської області від 09.02.2024 року №1045-VIII «Про розроблення детального плану території земельної ділянки, розташованої по вул. Соборна, 6 в м. Рені Ізмаїльського району Одеської області».

  1. відомості  про  замовника та розробника проекту містобудівної документації на місцевому рівні та підстави для його розроблення:
  • ЗАМОВНИК – Виконавчий комітет Ренійської міської ради Ізмаїльського району Одеської області, 68803, Одеська область, Ізмаїльський район, м. Рені, вулиця Дунайська, 139.
  • РОЗРОБНИК – ТОВ «ПБ «Базис», 65058, м. Одеса, вул. Проценко, 50/3Н, головний архітектор Олеся СУРОВА, кваліфікаційний сертифікат серія АА№002158 від 23.06.2014 року, інженер-землевпорядник Валерій КОНОПЕЛЬКІН, кваліфікаційний сертифікат серія №001913 від 30.03.2015 року.

Підставою для розроблення містобудівної документації на місцевому рівні є рішення Ренійської міської ради Ізмаїльського району Одеської області від 09.02.2024 року №1045-VIII «Про розроблення детального плану території земельної ділянки, розташованої по вул. Соборна, 6 в м. Рені Ізмаїльського району Одеської області».

2)   інформація  про  дату,  час  і  місце  проведення громадських  слухань та умови участі в них:

громадські слухання відбудуться 20 квітня 2024 року о 13 годині 00 хвилин за адресою: 68803, Одеська область, Ізмаїльський район, м. Рені, вул. Дунайська, 15 (будівля міської ради), зал для засідань. Громадські слухання здійснюються відповідно до Порядку проведення громадських слухань щодо проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затверджений Кабінетом Міністрів України від 25 травня 2011 р. N555. У громадських слуханнях можуть брати участь: громадськість; уповноважені особи підприємств, установ, організацій незалежно від форми власності, які розташовані на території, щодо якої розробляється така документація; уповноважені посадові  особи органів державної влади та органів місцевого самоврядування, повноваження яких поширюється на територію, щодо якої розробляється містобудівна документація, а також на територію, суміжну з територією, щодо якої розробляється така документація; представники замовника розроблення містобудівної документації та розробника містобудівної документації. Під час реєстрації учасників громадських слухань та пропозицій (зауважень) громадськості організатором проведення громадських  слухань забезпечується ІДЕНТИФІКАЦІЯ фізичних осіб, представників юридичних осіб. Зауваження і пропозицій приймаються, як у письмовому вигляді, так і в електронному. Пропозиції (зауваження) фізичних та юридичних осіб, які не подали підтвердних документів для забезпечення їх ідентифікації, не розглядаються. Кожен учасник громадських слухань під час обговорення містобудівної документації має право подати пропозиції (зауваження), поставити запитання усно чи письмово.

  1. інформація  про  час  і місце, де у вільному доступі протягом п’яти  календарних днів до дати проведення громадських слухань (у тому  числі у вихідні дні та в неробочий час) можна ознайомитися з матеріалами  проекту містобудівної документації на місцевому рівні на паперових чи інших твердих (матеріальних) носіях:
  • в будні дні з 09.00 – 18.00, у вихідні дні з 10.00 – 14.00 з 2 квітня по 2 травня 2024 року за адресою: 68803, Одеська область, ізмаїльський район, м. Рені, вул. Дунайська, 15 (будівля міської ради), фойє 1-го поверху.
  • матеріали містобудівної документації опубліковані на офіційному веб-сайті Ренійської міської ради http:reniyska-gromada.gov.ua у підрозділі «ГРОМАДСЬКІ ОБГОВОРЕННЯ».

4)  інформація про посадову особу замовника розроблення містобудівної документації, відповідальну за забезпечення організації розгляду пропозицій (зауважень), та адресу, за якою можуть надсилатися пропозиції (зауваження): Грабовська Світлана Володимирівна - начальник відділу містобудування та архітектури - головний архітектор апарату виконавчого комітету Ренійської міської ради Ізмаїльського району Одеської області, адреса: 68803, Одеська область, Ізмаїльський район,         м. Рені, вул. Дунайська, 15 (будівля міської ради), каб. 28, або в електронному вигляді на електронну адресу merreni@ukr.net. Тел/(факс) (04840) 4-02-21.

Повідомлення про оприлюднення проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку від 02.04.2024 р.

Інформація

Відео

протокол

Довідка_про_громадське_обговоренння

Довідка_про_консультації

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора