Дата: 29.03.2024 16:11

Враховуючи цілеспрямовані атаки ворожих засобів вогневого ураження по об'єктах критичної інфраструктури, в тому числі по електроенергетичному комплексу та відповідно до спільного наказу оперативно-стратегічного угрупування військ «Одеса» та Одеської обласної державної адміністрації від 24 листопада 2023 рову № 41/9 «Про здійснення заходів з енергетичної безпеки на території Одеської області в умовах правового режиму воєнного стану», враховуючи цілеспрямовану атаку ворожих засобів вогневого ураження по об’єктах критичної інфраструктури, в тому числі електроенергетичного комплексу, та пов’язану з цим повну або часткову руйнацію таких об’єктів, з метою максимальної економії електричної енергії на території Ренійської громади.

Підприємствам, установам, організаціям незалежно від форми власності та галузевої належності:

• обмежити використання енергомістких приладів у пікові години споживання електроенергії;
  • обмежити використання електричної енергії для освітлення конструкцій та елементів зовнішньої реклами, вітрин та вивісок об’єктів сфери обслуговування, інших об’єктів благоустрою, у пікові години споживання з 06:00-09:00 та з 17:00-23:00.

Побутовим споживачам електричної енергії – обмежити використання енергомістких приладів у пікові години споживання електроенергії.