Ренійська міська рада
Одеська область, Ізмаїльський район
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Сьогодні,27 березня 2024 року о 10:00 під головуванням міського голови Ігоря Плєхова відбулось чергове засідання Виконавчого комітету Ренійської міської ради.

Дата: 27.03.2024 18:02
Кількість переглядів: 55

Сьогодні,27 березня 2024 року о 10:00  під головуванням міського голови Ігоря Плєхова відбулось чергове засідання Виконавчого комітету Ренійської міської ради.

На засіданні було схвалено проекти рішень «Про затвердження Програми національно-патріотичного виховання в Ренійській міській територіальній громаді на 2024 - 2026 роки» , Про затвердження інвестиційного проекту «Комплекс по прийому, перевантаженню та зберіганню зернових, олійних культур та соняшникової олії» на території СЕЗ «Рені», Ренійський морський торгівельний порт»  та інші .

Особлива увага була приділена питанням, пов'язаним з компетенцією Служби зі справ дітей Ренійської міської ради. Засідання було проведено в атмосфері злагодженості і воно завершилося словами подяки від Ігоря Плєхова за плідну працю на благо Ренійської громади. Це свідчить про конструктивний підхід та спільну роботу комітету на користь місцевої спільноти.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора