Слава героїчній Національній гвардії України!

Дата: 26.03.2024 14:43

Сьогодні, у день 10-ї річниці створення підрозділу Національної гвардії України, наші особливі вітання героям нацгвардії.
У 2014-му році, в перші дні антитерористичної операції, нацгвардійці втримували ситуацію на Донбасі та дали змогу мобілізуватися підрозділам Збройних сил. Згодом ви разом із Збройними Силами України звільняли Словянськ, Сєвєродонецьк, Лисичанськ, штурмували Широкине.
У перший день повномасштабного вторгнення росії на територію України саме ви зірвали ретельно розроблені плани блискавичного захоплення «ворот» у Київ - Гостомельського аеродрому, завдавши бойових втрат «спєцназу», не втративши в бою жодного свого бійця.
Сьогодні ваші штурмові бригади професійно й люто ламають опір окупантів на найважчих напрямках.
Шановні військовослужбовці Національної Гвардії України!
Щиро вітаємо вас із вашим Днем!
Сталевої волі вам, нацгвардійці, незламного духу та непохитної завзятості для Перемоги.
Пам'ятаємо кожного і кожну, які поклали своє життя за вільну Україну.
Слава Україні!
Слава героїчній Національній гвардії України!