‼️Інформуємо, що маємо змогу надавати послуги кейс-менеджера та кризового консультанта:

Дата: 11.01.2024 14:23

✅допомога в пошуку тимчасового житла,
✅допомога в оформленні, відновленні документів та державних виплат,
✅допомога з пошуком роботи,
✅допомога у вирішенні питання з влаштування дітей у заклади освіти,
✅сприяння в отриманні безоплатної медичної допомоги,
✅допомога у вигляді закупівлі товарів/послуг, які не забезпечуються фінансовими грантами та державними програмами:
1️⃣допомога у вигляді закупівлі медичного обладнання (крісла колісні, палиці, ролатори та інші);
2️⃣гігієни (підгузки та пелюшки для дорослих),
3️⃣специфічного харчування (безглютенове та ентеральне) та інше, при умові, що це не покривається державними програмами.

⁉️Хто може прийняти участь у проєкті?
Першочергово діти, жінки та чоловіки з інвалідністю, важкохворі люди, а також інші вразливі верстви населення, які прямо чи опосередковано постраждали від конфлікту (ВПО у період з лютого 2022р., евакуйовані із  зон активних бойових дій).

Необхідні документи для реєстрації:
❗️документ, що посвідчує особу;
❗️довідка про реєстраційний номер облікової картки платника податків;
❗️документи, що підтверджують критерій вразливості.

У випадку необхідности послуг наших фахівців, просимо заповнити передреєстраційну заявку за посиланням (до 15.01.2024р.): http://surl.li/pdsqp або звернутися за телефоном 0501900092.

Якщо Ви відповідаєте умовам проєкту та заповнили заявку за посиланням, проєктна команда зв’яжеться з Вами під час планування наступного візиту.