Шановні управителі та голови ОСББ Ренійської міської територіальної громади! 07 грудня 2023 року набула чинності Постанова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики на комунальних послуг від 05 грудня 2023 року № 229

Дата: 28.12.2023 16:54

Шановні управителі та голови ОСББ Ренійської міської територіальної громади!

07 грудня 2023 року набула чинності Постанова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики на комунальних послуг від 05 грудня 2023 року № 2291 «Про затвердження Типового договору на технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання багатоквартирного будинку та внесення змін до Кодексу газорозподільних систем».

Прийняттям цього документу завершено створення нормативної бази для введення в дію окремих положень статті 19 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», що стосуються забезпечення технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання (ВБСГ) багатоквартирних будинків.

Наразі, всі ВБСГ багатоквартирних будинків мають проходити регулярне технічне обслуговування на підставі Типового договору з Оператором ГРМ

(в Одеській області-з АТ «Одесагаз») або окремого Договору на технічне обслуговування ВБСГ багатоквартирного будинку, укладеного управителем багатоквартирного будинку (об’єднанням співвласників) з іншим суб’єктом господарювання, який має право на виконання таких робіт.

Прошу Вас врахувати вищенаведену інформацію при плануванні зазначених робіт.