Дата: 28.12.2023 15:55

27 грудня 2023 року о 15:00 відбулось чергове засідання Виконавчого комітету Ренійської міської ради. На засіданні було схваленопроєкти рішень "Про затвердження протоколу засідання громадської комісії з житлових питань при виконавчому комітеті Ренійської міської ради Ізмаїльського району Одеської області від 25.12.2023 № 5" , "Про встановлення тарифів на збирання та перевезення побутових відходів на території міста Рені" та інші . Особлива увага була приділена питанням, пов'язаним з компетенцією Служби зі справ дітей Ренійської міської ради. Засідання було проведено в атмосфері злагодженості і воно завершилося словами подяки від Ігоря Плєхова за плідну працю на благо Ренійської громади. Це свідчить про конструктивний підхід та спільну роботу комітету на користь місцевої спільноти.