Ренійська міська рада
Одеська область, Ізмаїльський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Повідомлення про оприлюднення проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку та офіційне повідомлення про оприлюднення громадських слухань

Дата: 19.12.2023 17:40
Кількість переглядів: 236


ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

Ренійська міська рада повідомляє, що відповідно до п. 8 «Порядку  проведення громадських слухань щодо проектів містобудівної документації на місцевому рівні», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 р. N 555, відбудуться громадські слухання щодо проекту містобудівної документації  на  місцевому рівні - «Детальний план території частини Ренійського морського торговельного порту загальною площею – 1,002 га, для будівництва нового цілісного майнового комплексу наземних резервуарів з організацією під зберігання та перевантаження рослинної олії в рамках інвестиційного проекту «Комплекс наземних резервуарів для прийому, зберігання та перевантаження рослинної олії ТОВ «ПОТОКИ», філія «Південна» ТОВ «ПОТОКИ» на території СЕЗ «Рені», Ренійський морський торговий порт»».

1) відомості про замовника та розробника проекту містобудівної документації на місцевому рівні та підстави для його розроблення:

  • ЗАМОВНИК – Виконавчий комітет Ренійської міської ради Ізмаїльського району Одеської області, 68803, м. Рені, вулиця Дунайська, 15, виконавчий комітет Ренійської міської ради Ізмаїльського району Одеської області.
  • РОЗРОБНИК – ТОВ «ПБ «Базис», 65058, м. Одеса, вул. Проценко, 50/3Н, головний архітектор Олеся СУРОВА, кваліфікаційний сертифікат серія АА№002158 від 23.06.2014 року, інженер-землевпорядник Віталій МАРЧАК, кваліфікаційний сертифікат серія №11214 від 03.01.2013 року.

Підставою для розроблення містобудівної документації на місцевому рівні є рішення Ренійської міської ради Ізмаїльського району Одеської області від 30.08.2023 № 882-VIII «Про розроблення детальних планів території частин Ренійського морського торговельного порту» та завдання на розроблення детального плану території.

2)   інформація  про дату, час і місце  проведення громадських  слухань та умови участі в них:

громадські слухання відбудуться 13 січня 2024 року о 13 годині 00 хвилин за адресою: 68803, Одеська область, м. Рені, вул. Дунайська, 15 (будівля міської ради), зал для засідань. Громадські слухання здійснюються відповідно до Порядку проведення громадських слухань щодо проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затверджений Кабінетом Міністрів України                 від 25 травня 2011 р. N555. У громадських слуханнях можуть брати участь: громадськість; уповноважені особи підприємств, установ, організацій незалежно від форми власності, які розташовані на території, щодо  якої розробляється така документація; уповноважені посадові особи органів  державної влади та органів місцевого самоврядування, повноваження яких поширюється на територію,  щодо якої розробляється містобудівна документація, а також  на територію, суміжну з територією, щодо якої розробляється така документація; представники замовника розроблення містобудівної документації та розробника містобудівної документації. Під час реєстрації учасників громадських  слухань та пропозицій  (зауважень) громадськості, організатором проведення громадських слухань,  забезпечується ІДЕНТИФІКАЦІЯ фізичних осіб, представників юридичних осіб. Зауваження і пропозицій приймаються, як у письмовому вигляді, так і в електронному. Пропозиції (зауваження)  фізичних та юридичних осіб, які не подали  підтвердних  документів для забезпечення їх ідентифікації, не розглядаються. Кожен учасник громадських слухань під час обговорення містобудівної документації має право подати пропозиції (зауваження), поставити запитання усно чи письмово.

  1. інформація про час і місце, де у вільному доступі протягом п’яти календарних днів до дати проведення громадських слухань (у тому  числі у вихідні дні та в неробочий час) можна ознайомитися з матеріалами  проекту містобудівної документації на місцевому рівні на паперових чи інших твердих (матеріальних) носіях:
  • в будні дні з 09.00 – 18.00, у вихідні дні з 10.00 – 14.00 з 19 грудня 2023 року по 18 січня 2024 року за адресою: 68803, м. Рені, вул. Дунайська, 15 (будівля міської ради), фойє 1-го поверху.
  • матеріали містобудівної документації опубліковані на офіційному веб-сайті Ренійської міської ради http:reniyska-gromada.gov.ua у підрозділі «ГРОМАДСЬКІ ОБГОВОРЕННЯ».

4)  інформація про посадову особу замовника розроблення містобудівної документації, відповідальну за забезпечення організації розгляду пропозицій (зауважень), та адресу, за якою можуть надсилатися пропозиції (зауваження): Грабовська Світлана Володимирівна - начальник відділу містобудування та архітектури - головний архітектор апарату виконкому Ренійської міської ради, адреса: 68803, м. Рені, вул. Дунайська, 15 (будівля міської ради), каб. 28, або в електронному вигляді на електронну адресу merreni@ukr.net. Тел/(факс) (04840) 4-02-21

 

________________________________________

Повідомлення про оприлюдення документа державного планування-2

інформація

Протокол громадських слухань від 13.01.2024

Довідка_про_громадське_обговоренння_Потоки

Довідка_про_консультації Потоки

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора