Інформаційне повідомлення щодо громадськіх обговорень та консультацій.

Дата: 04.12.2023 17:30

Інформаційне повідомлення щодо громадськіх обговорень та консультацій.

З 18 жовтня 2023 року по 16 листопада 2023 року були здійснені громадські обговорення відповідно до статті 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» з питання розгляду проєкту документу державного планування, а саме: «Детальний план території земельних ділянок (загальна площа - 3,08 га) розташованих в селі Котловина Ізмаїльського району Одеської області,  на яких розташовані об’єкти комунальної власності, з метою формування земельних ділянок комунальної власності, визначення планувальної організації та функціонального призначення території» (далі – проєкт ДПТ) -  на підставі рішення Ренійської міської ради Ізмаїльського району Одеської області №802-VІII від 14 червня 2023 р. «Про розроблення детального плану території земельних ділянок, розташованих в с. Котловина Ізмаїльського району Одеської області»; завдання на розроблення детального плану території земельних ділянок (загальна площа - 3,08 га) розташованих в селі Котловина Ізмаїльського району Одеської області, на яких розташовані об’єкти комунальної власності, з метою формування земельних ділянок комунальної власності, визначення планувальної організації та функціонального призначення території затвердженого від 19.07.2023 р., а також відповідей на запити.

Замовник документу державного планування та звіту про СЕО, який приймає рішення про затвердження документу, - виконком Ренійської міської ради Ізмаїльського району Одеської області, виконавець документу державного планування та Звіту про стратегічну екологічну оцінку – ТОВ «Проектне бюро «Базис».

Пропозиції та зауваження від громадськості протягом зазначеного строку не надходили.

Довідка про громадське обговорення с. Котловина - посилання

Довідка про консультації с. Котловина - посилання