Сьогодні ,30 листопада 2023 року о 10:00 відбулось чергове засідання Виконавчого комітету Ренійської міської ради.

Дата: 30.11.2023 17:43

На засіданні було схваленопроєкти рішень Ренійської міської ради «Про затвердження Програми соціальної підтримки населення Ренійської міської територіальної громади на 2024-2026 роки «Захист і Турбота» «Про затвердження Програми розвитку культури та мистецтва в Ренійській міській територальній громаді на 2024-2026 роки» та інші  . Особлива увага була приділена питанням, пов'язаним з компетенцією Служби зі справ дітей Ренійської міської ради.

Засідання було проведено в атмосфері злагодженості і воно завершилося словами подяки від Ігоря Плєхова за плідну працю на благо Ренійської громади. Це свідчить про конструктивний підхід та спільну роботу комітету на користь місцевої спільноти.