#Перспективи_ринку_праці

Дата: 30.11.2023 12:04

#Перспективи_ринку_праці

Сергій Гаценко, директор Одеського обласного центру зайнятості спільно з Анатолієм Рошка, начальником Ренійський відділ Ізмаїльської філії Одеського обласного центру зайнятості провели робочу зустріч у м. Рені з Ігорем Плєховим, мером міста Рені та Миколою Кулішом, директором фірми ТОВ «Агро-Рені», з метою узгодження діяльності служби зайнятості, органів місцевої влади, роботодавців, професійних спілок, громадських організацій та використання усіх можливостей партнерського співробітництва для розвитку людського капіталу на ринку праці.

Під час зустрічі піднімалися такі питання:

стан ринку праці та його перспективи на 2024 рік;

реалізація активних програм зайнятості (ваучер, мікрогрант);

різноманітність професій, які можна освоїти в ДНЗ «Одеський центр професійно - технічної освіти Державної служби зайнятості», неформальне професійне навчання та можливість безкоштовного проходження навчання для окремих категорій осіб, зокрема внутрішньо переміщених;

реалізація державних програм надання роботодавцям компенсацій.