Увага! Отримати ваучер на навчання - реально!

Дата: 30.11.2023 12:04

Увага! Отримати ваучер на навчання - реально!

Якщо Ви:

• маєте вік 45+  і страховий стаж 15 років і більше

• звільнені з військової служби в зв’язку із скороченням штату або за станом здоров’я та маєте вислугу понад 10 років

• учасник АТО та ще не досягли пенсійного віку

• внутрішньо переміщена особа

• маєте інвалідність

• звільнені після позбавлення свободи внаслідок збройної агресії проти України

• отримали поранення або захворювання внаслідок військової агресії перебуваючи в районах бойових дій

Скористайтеся своїм ПРАВОМ на НАВЧАННЯ!

Закон  України «Про зайнятість населення» (ст.30) передбачає право одноразово отримати ваучер на:

- перепідготовку,

- підготовку за спеціальністю для здобуття ступеня магістра на основі бакалавра або магістра, здобутих за іншою спеціальністю;

- підготовку на наступному рівні освіти;

- спеціалізацію та підвищення кваліфікації за професіями і спеціальностями

Вартість ваучера встановлюється в межах вартості навчання, але не більше 10-кратного розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб (на 01.01.2023 – 26 840 грн.).

Оплачує ваучер - Фонд загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

За більш детальною інформацією звертайтесь  до фахівців Ренійського відділу  Ізмаїльської філії Одеського обласного центру зайнятості за адресою:

м.Рені, вул.Соборна, 78/Аабо за телефоном (093)8695527.