Сьогодні, 21 листопада 2023 року о 10:00 відбулось позачергове засідання Виконавчого комітету Ренійської міської ради.

Дата: 21.11.2023 16:33

На засіданні був розглянут великий блок питань стосовно Програм Ренійської міської територіальної грмади, члени комітету підтримали ці проекти рішень одноголосно.

Особлива увага була приділена затвердженням рішень комісії з розгляду щодо надання компенсації за пошкодженні обʼєкти нерухомого майна, що розташовані на території Ренійської міської територіальної громади.

Засідання було проведено в атмосфері злагодженості і воно завершилося словами подяки від Ігоря Плєхова за плідну працю на благо Ренійської громади. Це свідчить про конструктивний підхід та спільну роботу комітету на користь місцевої спільноти.