ПОВІДОМЛЕННЯ

Дата: 17.11.2023 09:16

ПОВІДОМЛЕННЯ

Рішенням виконавчого комітету Ренійської міської ради Ізмаїльського району Одеської області від 27.10.2023 року № 184 «Про проведення конкурсу з визначення суб’єктів господарювання на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території міста Рені Ізмаїльського району Одеської області» утворено конкурсну комісію з розгляду конкурсних пропозиції та прийняття рішення про визначення переможця/переможців конкурсу на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів.

Виконком Ренійської міської ради пропонує долучитися (за згодою, без права голосу) до роботи вищезазначеної комісії представникам територіального органу Держпродспоживслужби, підприємств, установ та організацій, що виробляють, виконують та/або надають житлово-комунальні послуги, об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та органів самоорганізації населення, а також посадовим особам Ізмаїльської районної військової (державної) адміністрації.

Особи, які бажають взяти участь в роботі конкурсної комісії, повідомляють голові конкурсної комісії про цей намір не пізніше ніж за п’ять днів до дати проведення конкурсу в довільній формі шляхом повідомлення на електронну пошту чи за телефоном.

Голова конкурсної комісії - Ренійський міський голова Ізмаїльського району Одеської області Ігор Плєхов;

адреса електронної пошти: merreni@ukr.net, тел. (04840) 4-17-59;

дата та час проведення конкурсу: 05 грудня 2023 року о 15 год. 00 хв.;

місце проведення конкурсу: актова зала у приміщенні будинку за адресою: м. Рені, вул. Дунайська, 15, І-й поверх.

Виконавчий комітет Ренійської міської ради Ізмаїльського району Одеської області (організатор конкурсу).