14 листопада 2023 року о 10:00 відбулось позачергове засідання Виконавчого комітету Ренійської міської ради.

Дата: 15.11.2023 10:53

На засіданні був розглянут великий блок питань стосовно компетенції Служби зі справ дітей Ренійської міської ради, члени комітету підтримали ці проекти рішень одноголосно. Особлива увага була приділена затвердженням рішень комісії з розгляду щодо надання компенсації за пошкодженні обʼєкти нерухомого майна, що розташовані на території Ренійської міської територіальної громади.
Засідання було проведено в атмосфері злагодженості. Це свідчить про конструктивний підхід та спільну роботу комітету на користь місцевої спільноти.