Виконавчий комітет Ренійської міської ради Ізмаїльського району Одеської області повідомляє

Дата: 13.11.2023 11:22

Виконавчий комітет Ренійської міської ради Ізмаїльського  району Одеської області повідомляє  про набрання чинності  Закону України  від 20 вересня 2023 року  № 3384-IX «Про внесення змін до деяких законів України про визначення порядку подання декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, в умовах воєнного стану», яким відновлено декларування.

Також доводимо до відома суб’єктів, на  яких поширюється дія  Закону України «Про запобігання корупції», про початок  кампанії декларування за 2021, 2022 роки, яка триватиме до 31 січня 2024 року та нагадуємо,  що несвоєчасне подання без  поважних причин декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, тягне за собою накладення штрафу від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (ст. 1726  Кодексу України про адміністративні правопорушення).