Ренійська міська рада
Одеська область, Ізмаїльський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

ПРОСИМО ВЗЯТИ УЧАСТЬ В ОПИТУВАННІ ГРОМАДЯН ГРОМАД ТА ВПО!

Дата: 06.11.2023 09:50
Кількість переглядів: 66

Фото без опису

Науково-дослідницький інститут вивчення проблем злочинності імені академіка В. В. Сташиса за підтримки Національного фонду досліджень України проводить наукове дослідження «Захист прав людини в концепції перехідного правосуддя: українська модель». Обрана проблематика надважлива для України, адже перехідне правосуддя має на меті сприяти найліпшому відновленню справедливості, укріпленню миру, цінностям демократії. Для повного і всебічного дослідження проблеми захисту прав людини в концепції перехідного правосуддя виникає потреба ознайомлення із думкою громадян щодо питань реалізації цієї концепції, а особливо тих, хто зазнав внутрішнього переміщення протягом російської агресії.

       Просимо Вас прийняти участь у проведенні анонімного опитування серед населення Ізмаїльського району одним із зручних для Вас способів (Google форма за посиланням в Інтернеті; QR-код), у тому числі і залученням служб соціального захисту населення. Також звертаємося до Вас за допомогою у поширенні анкети для опитування внутрішньо переміщених осіб, зокрема у громадах області, де ї розміщено.

       Заздалегідь вдячні за розуміння, сподіваємося на подальшу плідну співпрацю та впевнені, що аналіз отриманих результатів сприятиме розробці дієвої моделі перехідного правосуддя.

      Слава Україні!

Додатки:

  1. Посилання на анкету з опитування громадян у Google формі:  https://forms.gle/vBo4AcfJjhv146Ut9
  2. Посилання на  анкету для  опитування   внутрішньо  переміщених  осіб: https://forms.gle/raoNPSP1wh3Jt6sN9

« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора