Ренійська міська рада
Одеська область, Ізмаїльський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

Дата: 03.11.2023 09:31
Кількість переглядів: 215

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

Ренійська міська рада повідомляє, що відповідно до п. 8 «Порядку  проведення громадських слухань щодо проектів містобудівної документації на місцевому рівні», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 р. N 555, відбудуться громадські слухання щодо проекту містобудівної документації  на  місцевому  рівні -  «Детальний план території земельних ділянок (загальна площа – 3,08 га), розташованих в селі Котловина, Ізмаїльського району, Одеської області, на яких розташовані об’єкти комунальної власності, з метою формування земельних ділянок комунальної власності, визначення планувальної організації та функціонального призначення території», розроблений на підставі рішення Ренійської міської ради від 14.06.2023 року №802-VIII «Про розроблення детального плану території земельних ділянок, розташованих в с. Котловина Ізмаїльського району Одеської області».

  1. відомості  про  замовника та розробника проекту містобудівної документації на місцевому рівні та підстави для його розроблення:
  • ЗАМОВНИК – 68803, м. Рені, вулиця Дунайська, 15, виконавчий комітет Ренійської міської ради Ізмаїльського району Одеської області;
  • РОЗРОБНИК – ТОВ «ПБ «Базис», 65058, м. Одеса, вул. Проценко, 50/3Н, головний архітектор Олеся СУРОВА, кваліфікаційний сертифікат серія АА№002158 від 23.06.2014 року, інженер-землевпорядник Віталій МАРЧАК, кваліфікаційний сертифікат серія №11214 від 03.01.2013 року.

Підставою для розроблення містобудівної документації на місцевому рівні є рішення Ренійської міської ради від 14.06.2023 року №802-VIII «Про розроблення детального плану території земельних ділянок, розташованих в с. Котловина Ізмаїльського району Одеської області» та завдання на розроблення детального плану території.

2)   інформація  про  дату,  час  і  місце  проведення громадських  слухань та умови участі в них:

громадські слухання відбудуться 09 листопада 2023 року о 13 годині 30 хвилин за адресою: 68820, с. Котловина, вул. Центральна, 61 (приміщення будівлі Котловинського будинку культури). Громадські слухання здійснюються відповідно до Порядку проведення громадських слухань щодо проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затверджений Кабінетом Міністрів України від 25 травня 2011 р. N555. У громадських слуханнях можуть брати участь: громадськість; уповноважені особи підприємств, установ, організацій незалежно від форми власності, які розташовані на території, щодо  якої розробляється така документація; уповноважені посадові  особи органів державної влади та органів місцевого самоврядування, повноваження яких поширюється на територію, щодо якої розробляється містобудівна документація, а також на територію, суміжну з територією, щодо якої розробляється така документація; представники замовника розроблення містобудівної документації та розробника містобудівної документації. Під час реєстрації учасників  громадських слухань та пропозицій (зауважень) громадськості організатором проведення громадських  слухань забезпечується ІДЕНТИФІКАЦІЯ фізичних осіб, представників юридичних осіб. Зауваження і пропозицій приймаються, як у письмовому вигляді, так і в електронному. Пропозиції (зауваження)  фізичних та юридичних осіб, які не подали  підтвердних документів для забезпечення їх ідентифікації, не розглядаються. Кожен учасник громадських слухань під час обговорення містобудівної документації має право подати пропозиції (зауваження), поставити запитання усно чи письмово.

  1. інформація  про  час  і місце, де у вільному доступі протягом п’яти  календарних  днів до дати проведення громадських слухань (у тому  числі у вихідні дні та в неробочий час) можна ознайомитися з матеріалами  проекту містобудівної документації на місцевому рівні на паперових чи інших твердих (матеріальних) носіях:
  • в будні дні з 08.00 – 19.00, у вихідні дні з 10.00 – 14.00 з 18 жовтня по 16 листопада 2023 року за адресою: 68803, м. Рені, вул. Дунайська, 15 (будівля міської ради), фойє 1-го поверху, а також 68820, с. Котловина, вул. Центральна, 61 (будівля Котловинського будинку культури), фойє 1-го поверху, в будні дні з 08.00 – 18.00, у вихідні дні з 10.00 – 14.00.
  • матеріали містобудівної документації опубліковані на офіційному веб-сайті Ренійської міської ради http:reniyska-gromada.gov.ua у підрозділі «Громадські обговорення».

4)  інформація про посадову особу замовника розроблення містобудівної документації, відповідальну за забезпечення організації розгляду пропозицій  (зауважень), та адресу, за якою можуть надсилатися пропозиції (зауваження): Грабовська Світлана Володимирівна - начальник відділу містобудування та архітектури - головний архітектор апарату виконкому Ренійської міської ради, адреса: 68803, м. Рені, вул. Дунайська, 15 (будівля міської ради), каб. 28, або в електронному вигляді на електронну адресу merreni@ukr.net. Тел/(факс) (04840) 4-02-21.

Фото без опису

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора