Дата: 01.11.2023 11:05

ОГОЛОШЕННЯ

ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ З ВИЗНАЧЕННЯ СУБЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ НА ЗДІЙСНЕННЯ ОПЕРАЦІЙ ІЗ ЗБИРАННЯ ТА ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПОБУТОВИХ ВІДХОДІВ НА ТЕРИТОРІЇ МІСТА РЕНІ ІЗМАЇЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Виконавчий комітет Ренійської міської ради Ізмаїльського району Одеської області повідомляє, що  05 грудня 2023 року о 15 год. 00 хв. в актовій залі (І-й поверх) у приміщенні будинку за адресою: м. Рені, вул. Дунайська, 15, буде проведений конкурс з визначення суб’єктів господарювання на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території міста Рені Ізмаїльського району Одеської області.

Умови проведення конкурсу, передбачені у конкурсній документації, що додається.

Виконавчий комітет Ренійської міської ради Ізмаїльського району Одеської області (організатор конкурсу).

184_д1
184_д1_до_д1