Ренійська міська рада
Одеська область, Ізмаїльський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Ренійський відділ Ізмаїльської філії Одеського обласного центру зайнятості інформує:

Дата: 18.10.2023 16:56
Кількість переглядів: 92

Ренійський відділ Ізмаїльської філії Одеського обласного центру зайнятості інформує:

 

Роботодавець, який надав роботу людині з першою або другою групою інвалідності та підлаштував під її потреби робоче місце, може отримати грошову компенсацію у сумі, що не перебільшує:

100,5 тис. грн – за осіб з інвалідністю І групи;

67 тис. грн – за осіб з інвалідністю ІІ групи.

Що ж можна купити

Перелік включає такі позиції: меблі та фурнітура для робочих місць, комп’ютери та оргтехніка, програмне забезпечення, поручні та бруси, засоби для захисту здоров’я і безпеки на робочих місцях тощо. Більш докладний перелік допоміжних засобів для облаштування робочого місця працевлаштованої особи з інвалідністю викладений у додатку 1 до Порядку надання роботодавцям компенсації фактичних витрат за облаштування робочих місць працевлаштованих осіб з інвалідністю https://www.dcz.gov.ua/storinka/kompensaciya-za-oblashtuvannya-robochyh-misc-osib-z-invalidnistyu-0

Як отримати компенсацію

Впродовж 90 днів від дня працевлаштування необхідно подати заяву про надання відшкодування вартості витрат до центру зайнятості за місцем провадження своєї господарської діяльності.

Фото без опису

До заяви  в якій зазначаються відомості про роботодавця та найманого працівника, необхідно додати:

копію документу, що підтверджує працевлаштування особи (наказ/розпорядження про прийняття на роботу або примірник трудового договору чи відомості про трудову діяльність з реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування);

документи, що підтверджують придбання допоміжних засобів для облаштування робочого місця (договір, рахунок-фактура, рахунок, квитанція, накладна тощо).

Центр зайнятості після розгляду наданих роботодавцем документів у десяти денний термін приймає рішення про надання компенсації або відмову в її наданні.

Роботодавець має право на одноразове доопрацювання заяви та наданих документів. Після надання доповнених/доопрацьованих документів рішення про надання або відмову в наданні компенсації приймається регіональним центром зайнятості протягом п’яти робочих днів з дня повторного подання роботодавцем документів.

Більш детальну інформацію можна передивитись за посиланням: https://www.dcz.gov.ua/storinka/kompensaciya-za-oblashtuvannya-robochyh-misc-osib-z-invalidnistyu-0

Ви також можете звернутись до фахівців Ренійського відділу  за адресою : м.Рені, вул.Соборна, 78/А, або за телефоном 0938695527.

 

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора