Звернення Ренійського міського голови Ігоря Плєхова до жителів Ренійської міської територіальної громади.

Дата: 02.10.2023 10:59

Шановні жителі нашої громади !

Триває війна , яку розв’язала проти України росія і наш Ізмаїльський район теж потерпає від масованих ударів по обєктах критичної інфраструктури.  Є людські втрати, нанесена значна матеріальна шкода .

На жаль, більшість населення ігнорує заходи безпеки під час оголошення сигналу РАКЕТНОЇ НЕБЕЗПЕКИ, не використовує захисні споруди цивільного захисту. Скупчення автомобільної техніки на місця стоянки роблять їх вразливими під час нанесення противником ударів із застосуванням БпЛА «Shahed-131/136».

Прошу всіх жителів громади, керівників установ та підприємств докладати максимум зусиль до збереження життя та здоров’я громадян, а також вжити вичерпних заходів щодо розосередження автомобільної техніки на паркувальних майданчиках.