ОГОЛОШЕННЯ

Дата: 08.09.2023 09:58

ОГОЛОШЕННЯ

У другій декаді вересня 2023 року стартує  Програма «Забезпечення розширення економічних прав та можливостей жінок для відновлення  та розвитку (SEED), що реалізується за підтримки Global Affairs CanadaПрограмою передбачено надання грантів у розмірі  до 40,0 тис. CAD (канадських доларів).

Для учасників конкурсу немає обмежень за видами економічної діяльності чи кількістю найманих працівників, головні критерії, що враховуватимуться – це обґрунтування ефективності реалізації проекту за рахунок грантових коштів, зокрема щодо перспектив розширення бізнесу або відновлення пошкодженого внаслідок військових дій виробництва, організації нових видів діяльності з можливістю перекваліфікації персоналу та за умови обов’язкового створення нових робочих місць.

Для уточнення інформації звертайтесь за тел. (068) 259 3499