«ТИ ЯК?» БУВАЄ, ЩО У ВІДПОВІДЬ ХОЧЕТЬСЯ КРИЧАТИ

Дата: 11.08.2023 16:48

«ТИ ЯК?» БУВАЄ, ЩО У ВІДПОВІДЬ ХОЧЕТЬСЯ КРИЧАТИ

Буває, що у відповідь хочеться кричати. Гнів, страх, розпач переростають в агресію, і контролювати цей клубок емоцій стає надзвичайно важко: ми буквально відчуваємо бажання трощити меблі, жбурляти речі, навіть робити комусь боляче.

У такі миті часто засуджуємо себе, адже звикли вважати такі емоції негативними. Насправді ж бажання копнути стільця так само свідчить про тривалий стрес і втому.

🪓 Проста вправа «Сокира» допоможе взяти під контроль раптову хвилю деструктивної агресії та вивільнити емоції без наслідків для себе чи оточення.

Зробімо її разом:

🔸 станьмо та складімо перед собою руки долоня до долоні – тепер це наша «сокира»;
🔸 замахнімося нею аж за голову, глибоко вдихнемо;
🔸 на видиху різко «рубаймо» повітря, водночас не соромимося голосно видихати ротом: «Фффу!»

Повторюйте цю вправу, доки не відчуєте, що напруга зникла.

👉 Знаходьте прості техніки самодопомоги та підтримки близьких на сайті howareu.com і на сторінках Всеукраїнської програми ментального здоров’я @howareu_program у соцмережах. Ніколи не пізно навчитися піклуватися про себе.