ПОГОВОРИМО ПРО МОЖЛИВОСТІ? НЕ ОБМЕЖЕНІ, А ПРИХОВАНІ

Дата: 21.07.2023 14:57

Приховані можливості, іншими словами, наш потенціал – те, що може приносити користь і суспільству, і державі.

Чим більше людей матимуть нагоду реалізувати свій потенціал, тим більший їх вклад у життя громади та в економіку країни.

Уявіть, наскільки це важливо зараз і на майбутнє, адже великий процес відновлення складатиметься з маленьких цеглин – внеску кожного з нас.

Знаєте, хто ворог прихованих можливостей? Бар’єри.

Хто ці бар’єри створює? Часто – ми самі, на жаль. Незнанням Нерозумінням  Нехтуванням простими правилами комунікації, яка заснована на повазі до людини.

Одне випливає з іншого. І насправді, це хороша новина: бо якщо позбудемося пункту №1 – «незнання», то розуміння і культура мовлення прийдуть слідом.

Саме пізнавально-просвітницьку місію мали регіональні конференції з безбар’єрності на тему «Безбар’єрна Україна».

Всього заходи пройшли у 22 регіонах України, ставши майданчиком для діалогу для майже 1 700 учасників, зокрема й представників місцевої влади.

Як кажуть організатори, головний інсайт: безбар’єрність – це про реальне життя, і про реальних людей – усіх без виключення.

#bezbariernist#безбарєрність#barrierfree