Ренійська міська рада
Одеська область, Ізмаїльський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

ЛЕГКО СКАЗАТИ, ТА ВАЖКО ЗРОБИТИ. ЧУЛИ ТАКУ ПРИКАЗКУ

Дата: 21.07.2023 14:55
Кількість переглядів: 105

Зізнаємось, говорити іноді теж буває важко.

Наші серця і розум зайняті переживаннями за рідних. Ми звикли гортати стрічку новин так часто, що це стало звичкою – під час їжі, перед сном. Такі реалії воєнного часу.

Змінюємося ми, наше сприйняття інформації, тож мають змінюватися й підходи до комунікації. Саме про це говорила керівниця Безбар’єрність, Координаційний центр КМУ / Mental Health UA Оксана Збітнєва на семінарі, учасниками якого стали заступники міністрів, проєктні команди міністерств та представники комунікаційних підрозділів.

Мета заходу – знайти рішення, як ефективно розповідати про втілення безбар’єрності, щоб кожна людина бачила у цих трансформаціях користь для себе, як це позитивно вплине на її життя.

Як ви знаєте, низка міністерств втілюють Національну стратегію безбар’єрності, ухвалену в межах ініціативи першої леді Олена Зеленська. У квітні цього року затверджено План заходів з її реалізації на 2023-2024 роки – документ, що включає детальні кроки для усунення бар’єрів у різних сферах життя українців та пріоритетні проєкти міністерств, які мають таку саму мету (https://bit.ly/46ReitB).

Уже є чим поділитися, бо великий шлях пройдено, і навіть зараз, під час повномасштабної війни, безбар’єрність є фокусом для міністерств. Тож, як не просто втілювати зміни, але і ефективно про це комунікувати – за підсумками заходу є ідеї і пропозиції, які дозволять спільно та злагоджено розповідати про ключові віхи розбудови безбар’єрності в нашій країні.

 Семінар організовано за участю UNICEF Ukraine спільно з радницею-уповноваженою Президента України з питань безбар’єрності Тетяна Ломакіна та ГО «Безбар’єрність» і Координаційним центром з психічного здоров’я при Кабінеті міністрів України.

#bezbariernist#безбарєрність#barrierfree

Фото без опису
Фото без опису
Фото без опису
Фото без опису
Фото без опису
Фото без опису
Фото без опису
Фото без опису
Фото без опису

« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора