Що б не відбувалося довкола, ставте перед собою цілі. Вони допоможуть концентрувати дії та енергію, знизять відчуття невизначеності. Що більше орієнтирів — то легше долати шторм.
Є і приємний бонус: щоразу, як ми досягаємо цілі, мозок виробляє дофамін — так званий гормон щастя — і ми відчуваємо піднесення від своїх навіть найменших успіхів. Тож втілення цілей — це така собі зарядна станція любові до життя
Сьогодні лишаємо тут кілька порад, як правильно ставити цілі (щоб їх досягати і радіти).
Комунікаційна кампанія «Ти як?» є одним із ключових «пазлів» Всеукраїнської програми ментального здоров’я, яка впроваджується в Україні за ініціативою Першої леді Олени Зеленської.
«Ти як?» реалізується за підтримки проєкту USAID «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я», який виконує організація Пакт. Сприяння у виготовленні та поширенні інформаційно-просвітницьких матеріалів надали Міжнародна організація з міграції (IOM Ukraine), рекламний холдинг Megapolis, благодійний фонд BGV.
![Фото без опису](https://izmail-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/photo_2023-07-04_12-08-00-1024x1024.jpg)
![Фото без опису](https://izmail-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/photo_2023-07-04_12-07-47-1024x1024.jpg)
![Фото без опису](https://izmail-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/photo_2023-07-04_12-07-51-1024x1024.jpg)
![Фото без опису](https://izmail-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/photo_2023-07-04_12-07-54-1024x1024.jpg)
![Фото без опису](https://izmail-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/photo_2023-07-04_12-07-57-1024x1024.jpg)