ЗРАЗОК ДОГОВОРУ ПРО ПРОВАДЖЕННЯ ВОЛОНТЕРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ МІЖ ОРГАНАМИ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ/ОРГАНАМИ ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ ТА ВОЛОНТЕРОМ

Дата: 27.06.2023 16:32

Для полегшення комунікації в співпраці між волонтером та організаціям в межах проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України», що реалізується ІСАР Єднання у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦІД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) Національна соціальною сервісною службою України спільно з Центром демократії та верховенства права (далі – ЦЕДЕМ) розроблено зразок договору про провадження волонтерської діяльності між органами місцевого самоврядування / органами державної влади та волонтером. Долучайтеся!