Ренійська міська рада
Одеська область, Ізмаїльський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

ДО УВАГИ!

Дата: 21.06.2023 15:46
Кількість переглядів: 68

Відповідно до інформації ДУ «Одеський ОЦКПХ МОЗ» про суттєве погіршення стану води у відкритих водоймах (море, лиман), Ізмаїльська районна державна (військова) адміністрація попереджає про реальну небезпеку для здоров’я населення Одеської області.

За результатами лабораторних досліджень (вірусологічних, мікробіологічних, паразитарних) проб води з об'єктів навколишнього середовища, лабораторіями ДУ «Одеський ОЦКПХ МОЗ» за останній тиждень виділені збудники інфекційних хвороб, зокрема сальмонела ентеритідіс i тіфімуріум, рота- астравіруси, холероподібні НАГ вібріони, холероподібні вібріони алгінолітікус, парагемолітікус, яйця та личинки гельмінтів як людей, так i тварин (гострики, волосоголовці (собачі аскариди, ооцисти, криптоспорідій). Крім того, індекс ЛКП (лактозопозитивні кишкові палички) значно перевищує нормативні вимоги. Наявність всіх перерахованих біологічних патогенів у воді відкритих водойм Одеської області, зокрема у Чорному морі, Білгород-Дністровському лимані та р. Дунай, створює реальну загрозу життю та здоров’ю населення.

Враховуючи вищевикладене, з метою створення безпеки громадського здоров'я, ЗАБОРОНЕНО купання, вилов риби та морепродуктів у відкритих водоймах (річкові та морські місця рекреації).

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора