За ініціативою Агенції регіонального розвитку Одеської області в Ренійській міській територіальній громаді відбулася робоча нарада

Дата: 08.06.2023 12:53

За ініціативою Установи «Агенція регіонального розвитку Одеської області» в рамках підготовки написання стратегії розвитку, програми комплексного відновлення та плану відновлення Одеської області,  відбулася зустріч членів виконкому на чолі з Ренійським міським головою Ігорем Плєховим, депутатами міської ради, бізнесу та громадськості Ренійської міської територіальної громади з експертом  фокус-груп зі стратегічного планування Швейцарсько-Українського проєкту DECIDE - "Децентралізація для розвитку демократичної освіти" Мирославом Кошелюком.

На зустрічі обговорювалися низка важливих питань шодо особливості регіону та громади, актуальні проблеми місцевого розвитку, вплив війни на ситуацію в громаді, можливі точки залучення інвестицій та ще низка важливих кейсів.

Представники громади активно долучилися до дискусії з паном Мирославом.

Присутні обмінялися думками та прийшли до спільного бачення перспективи розвитку громади та про подальшу співпрацю по цьому напрямку.