У РЕНІЙСЬКІЙ МІСЬКИЙ ТЕРИТОРІАЛЬНІЙ ГРОМАДІ ВІДБУВСЯ ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН ЗАСТУПНИКОМ ІЗМАЇЛЬСЬКОЇ РДА ОЛЬГОЮ КОЛЕСНИЧЕНКО

Дата: 23.05.2023 18:05

Сьогодні, 23 травня 2023 року, у сесійній залі Ренійської міської ради відбувся особистий прийом громадян заступником голови Ізмаїльської районної військової (державної) адміністрації Ольги Колесниченко.

Під час зустрічі мешканцями громади підіймалися питання функціонування медичних та освітніх закладів у громаді та порушувалося питання щодо водозабезпечення.

В ході прийому, заступник районної державної адміністрації дала роз’яснення щодо озвучених запитань.

Наприкінці зустрічи, Ольга Колесниченко подякувала пристунім за те, що знайшли час на зустріч та за актуальні питання.