Шановні внутрішньо переміщенні особи та мешканці Ренійської міської територіальної громади!

Дата: 22.05.2023 10:24

23 травня 2023 року до м. Рені прибудуть співробітники благодійної організації « Благодійний фонд «Право на захист» з метою реєстрації громадян Ренійської міської територіальної  громади на отримання грошової допомоги у розмірі 6600, 00 грн на особу за програмою УВКБ ООН.

Оформити заявку на отримання допомоги мають право особи, які раніше не отримували допомогу від інших міжнародних організацій та відповідають наступним критеріям:

• переселенці, які перемістилися після 24.02.22;
  • особи, що НЕ переміщувались після 24.02.22, але постраждали від воєнних дій;
  • люди, що через воєнні дії були вимушені залишити свої домівки, але повернулися до постійного місця проживання( зокрема, і з-за кордону);
  • родина з однією або кількома особами з особливими потребами (інвалідність, хронічні захворювання тощо);
  • прийомні сім’ї, які опікуються дітьми без супроводу  та дітьми, розлученими з батьками ( потрібне документальне підтвердження);
  • неповні родини з дітьми віком до 18 років. Родини тимчасово розлучені через військові дії теж підпадають під цей критерій;
  • родина, яка складається з осіб, яким 55 років і старше.

Процедура оформлення заяв працівниками БФ «Право на захист» буде відбуватися впродовж одного дня у приміщенні дорослої бібліотеки в парку «Перемоги» (біля фонтану). Початок прийому для оформлення заяв розпочнеться о 10 годині.