ВІДБУЛАСЯ ПОЗАЧЕРГОВА 42 СЕСІЯ РЕНІЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Дата: 03.05.2023 13:10
Кількість переглядів: 157
Сьогодні, 3 травня, у сесійній залі Ренійської міської ради відбулася позачергова 42 сесія Ренійської міської ради VIIІ скликання під головуванням секретаря міської ради Оксани Єфименко.
На порядку денному були розглянуті два проєкта рішення: внесення змін до програми зміцнення законності, безпеки і порядку (в рамках якої планується продовжити фінансування заходів щодо зміцнення матеріально-технічної бази сил оборони) та внесення змін до бюджету Ренійської громади.
Дякуємо депутатам: представлені рішення були одноголосно підтримані депутатським корпусом.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/35549578/cfacbef6c7becbe54adcb831fd3dd333.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/35549578/f176ac4d1cb3f9ebb11b9cfdabb4a760.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/35549578/ec9224fc5bec3135e46eda4d7f3c5c50.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/35549578/6ce92bd6e8d3392f3a3eb117f2d8a641.jpg)