РОБОТА З ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДОРОЖНЬОЇ БЕЗПЕКИ У ГРОМАДІ ТРИВАЄ

Дата: 24.04.2023 18:09

Сьогодні 24 квітня відбулось засідання робочої групи з питань громадської безпеки Ренійськоі міської ради.
Ренійський міський голова Ігор Плєхов представив на розгляд членам робочої групи напрацьований виконавчим комітетом разом з поліцейським офіцером громади Іваном Кірєу план-схему щодо встановлення дорожніх знаків та дорожньої розмітки в м.Рені.

Членами робочої групи були надані додаткові пропозиції щодо розміщення «лежачих поліцейських», у тому числі на вулицях міста де проведені капітальні ремонти.
За результатами обговорень одноголосно було прийнято рішення щодо погодження запропонованої схеми по врегулюванню дорожнього руху.

Особлива увага приділялась встановленню дорожніх знаків, розміток та «лежачих поліцейських» неподалік дитячих майданчиків, садочків та шкіл.

Ігор Плєхов наголосив, що це лише перший етап в реалізації дорожньої безпеки в громаді, у подальшому, ця робота буде продовжена і в селах Ренійської громади, після чого міський голова подякував присутнім за плідну роботу.