ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ СЕСІЇ РЕНІЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Дата: 19.04.2023 15:18
Кількість переглядів: 124
Сьогодні, 19 квітня, у відповідності до ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» під головуванням міського голови Ігоря Плєхова, у сесійній залі Ренійської міської ради відбулося чергове 41 засідання сесії депутатів Ренійської міської ради VIII скликання.
На порядку денному народними обранцями розглядалися 26 проектів рішень, в першу чергу про внесення змін до складу виконавчого комітету Ренійської міської ради VIII скликання, про уповноваження старост на вчинення нотаріальних дій та посвідчення довіреностей у сільських населених пунктах Ренійської міської територіальної громади та внесення змін до бюджету громади. Значна частина проектів рішень стосувалася земельних відносин та залучення інвестицій в громаду.
За результатами проведеної сесії усі проекти рішень були схвалені депутатами. Наприкінці засідання Ігор Плєхов подякував присутнім за плідну працю на благо рідної громади.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/35549578/18167403b25e742e82b7430e89c5a126.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/35549578/6f034eee1c4150dfb5c0c222d9d3fb65.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/35549578/0eae314a5946b81853bf88553c818252.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/35549578/bcde6378f5c8ecaa64fd6650b20075ec.jpg)