ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ СЕСІЇ РЕНІЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 19.04.2023 15:18

Сьогодні, 19 квітня, у відповідності до ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» під головуванням міського голови Ігоря Плєхова, у сесійній залі Ренійської міської ради відбулося чергове 41 засідання сесії депутатів Ренійської міської ради VIII скликання.

На порядку денному народними обранцями розглядалися 26 проектів рішень, в першу чергу про внесення змін до складу виконавчого комітету Ренійської міської ради VIII скликання, про уповноваження старост на вчинення нотаріальних дій та посвідчення довіреностей у сільських населених пунктах Ренійської міської територіальної громади та внесення змін до бюджету громади. Значна частина проектів рішень стосувалася земельних відносин та залучення інвестицій в громаду.

За результатами проведеної сесії усі проекти рішень були схвалені депутатами. Наприкінці засідання Ігор Плєхов подякував присутнім за плідну працю на благо рідної громади.