Сьогодні, 14 квітня відбулося засідання Виконавчого комітету

Дата: 14.04.2023 11:00

Сьогодні, 14.04.2023 відбулося засідання Виконавчого комітету під головуванням міського голови Ігоря Плєхова. На порядку денному було розглянуто питання про закінчення опалювального періоду 2022-2023 років в закладах освіти, культури, соціального захисту населення, комунальних некомерційних підприємствах охорони здоров’я, розташованих на території Ренійської міської територіальної громади, а також питання про продовження строку дії контракту з директором комунального некомерційного підприємства «РЕНІЙСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ» Ренійської міської ради.  Решта питань стосувалася компетенції служби у справах дітей Ренійської міської ради. Засідання пройшло злагодженно: пристуні підтримали проети одноголосно. Наприкінці Ігор Плєхов подякував присутнім за плідну працю на благо громади.