Оголошено прийом заявок на Національний конкурс «Благодійна Україна-2022» – «Благодійність на захисті України»

Дата: 05.04.2023 12:45

У конкурсі можуть брати участь благодійники/волонтери, волонтерські, благодійні та громадські організації, молодіжні об’єднання, представники медіа, соціально відповідальний бізнес та інші – всі, хто надавали благодійну чи волонтерську допомогу для вирішення актуальних суспільних проблем у період з 1 січня по 31 грудня 2022 року. Заявки на участь у конкурсі можуть подавати безпосередньо самі благодійники, отримувачі благодійної допомоги та будь-які неурядові організації та фізичні особи, незалежно від громадянства.

Кінцевий термін подачі заявок – 30 квітня 2023 року (включно). Детальніша інформація за телефоном: 067 164 0411 (в робочі дні та години),  e-mail: konkurs.blago@gmail.com

офіційний сайт конкурсу: http://blagoukraine.org

facebook: BlagodijnaUkraina