ДО РІЧНИЦІ ЗВІЛЬНЕННЯ ПІВНОЧІ УКРАЇНИ

Дата: 03.04.2023 11:21

ДО РІЧНИЦІ ЗВІЛЬНЕННЯ ПІВНОЧІ УКРАЇНИ

МІСТО ГЕРОЇВ СУМИ. ТУТ НАРОДЖУЄТЬСЯ ЗАХИСТ

Минулої весни розпочався шлях до звільнення України від російських загарбників. Ворог зазнав поразки на Півночі: у битві за Київ, за Чернігів, за Суми.

Сумщина серед перших відчула на собі наступ російської армії 24-го лютого. Окупанти обстріляли прикордонні населені пункти з "Градів", а потім пішли танками й БТРами по всій протяжності кордону – а це 560 кілометрів.

На той момент на території Сумщини майже не було регулярних військ ЗСУ. До бою стали місцеві жителі– вони щодня палили російські танки й БТРи "коктейлями Молотова".

Держава пройшла страшні бої на фронті, визволила частину окупованих територій, витримала холодну зиму без світла та тепла, і надалі буде звільняти зайняті росіянами землі. Битва за Київ, Чернігів, Сумщину, звільнення Харківщини та частини Херсонщини, оборона Бахмута – це все героїзм українців.

#МістаГерої