Допомагаємо разом.

Дата: 24.03.2023 12:07

Допомагаємо разом.

Робота з уразливою  категорією громадян,  до якої належать в більшості й суб’єкти пробації, вимагає надання їм необхідної допомоги та послуг сторонніх інституцій.

На постійній основі та на виконання Меморандуму про співробітництво з Ренійським відділом Ізмаїльської філії Одеського обласного центру зайнятості для  суб’єктів пробації , які перебувають на обліку в Ізмаїльському районному відділу № 3 філії Центру пробації в Одеській області, здійснюються різноманітні інформаційно-консультаційні заходи.  Днями до приміщення Ренійського відділу були запрошені працівники та суб’єкти відділу пробації, де фахівці служби зайнятості детально розповіли про послуги служби зайнятоості.

Присутніх ознайомили з наявними вакансіми на підприємствах Ренійського територіальної громади, які новітні комунікаційні можливості з’явилися у населення через додаток «Дія» для отримання довідкової інформації та надання документів для отримання статусу безробітного та на призначення виплати допомоги по безробіттю,  можливість отримати профорієнтаційні послуги та можливість професійного навчання у ДНЗ «Одеський центр професійно-технічної освіти ДСЗ» та кваліфікаційному центрі ДНЗ ОЦПТО  про порядок надання послуг для вразливої категорії населення – багатодітних сімей, внутрішньо-переміщених осіб, осіб з неповною працездатністю тощо. Відвідуваі задавали багато питань спеціалістам, що вказує на бажання офіційно працевлаштуватися та поліпшити свій матеріальний стан, а також змінити своє життя як найкраще в такі нелегкі для всіх українців часи.

Дякуємо нашим партнерам за співпрацю!