До відома депутатів Ренійської міської ради та жителів Ренійської міської територіальної громади!

Дата: 20.03.2023 16:13

22 березня 2023 року об 12.00 за адресою: м. Рені, вул. вул. Дунайська, будинок 15 (актова зал, перший поверх), відбудеться сорокова  позачергова сесія Ренійської міської ради VIII скликання.

Рекомендований порядок денний сорокової позачергової сесії Ренійської міської ради:

Про надання дозволу ТОВ «ДЕВЕЛОПМЕНТ РЕНІ ТЕРМІНАЛ» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для подальшої їх передачі в оренду  терміном на 49 років для  будівництва та обслуговування об’єктів інженерної та транспортної інфраструктури (розміщення мультимодального терміналу) в м. Рені Ізмаїльського району Одеської області (за межами населеного пункту)

.