Програма безкоштовної психо-соціальної допомоги #Одеса_Добра.

Дата: 20.03.2023 15:18

У сучасних реаліях все більше людей відчувають віддаленість від свого звичного оточення, родини та дому, що створює великий стрес та навантаження на їхню психіку. З огляду на те, що Одеса та область стали прийомним центром для біженців зі сходу та півдня України, важливо мати місце, куди людина може звернутися для

отримання своєчасної психологічної допомоги та підтримки, щоб відновити свій спокій.

Наш проєкт пропонує консультації та підтримку людям, які стикаються з різними життєвими проблемами, включаючи наслідки війни, вимушене переміщення, стрес, тривогу, депресію, сімейні конфлікти, відносини з дітьми, втрату близьких, боротьбу зі зловживанням наркотиками та алкоголем, травми та інші психологічні проблеми.

Наша команда професійних психологів та соціальних працівників надає безкоштовну психологічну допомогу та консультації. Ми пропонуємо індивідуальні консультації та групові сесії, що дозволяють людям зустрітися з іншими, що переживають подібні ситуації. Ми надаємо психологічну підтримку та вміння, необхідні для того, щоб люди могли краще розуміти свою проблему. Саме тому наша команда розпочинає проєкт #Одеса_Добра.

Мета нашого проєкту - надання безкоштовної професійної психо-соціальної допомоги для:

• біженцям з тимчасово окупованих територій;

• військовим, які зіткнулися з посттравматичним стресовим розладом та їх близьким;

• внутрішньо переміщених осіб;

• іншим людям, які потрапили у складні життєві обставини.

Команда проєкту #Одеса_Добра - це дипломовані практикуючі психологи та психотерапевти з великим досвідом соціально-психологічної допомоги.

Проєкт реалізується за ініціативи і підтримки громадської організації «Роблю Одесу Здоровою» та Одеської філії громадської спілки «Міжнародна Антинаркотична Асоціація».

Більш детальна інформація та звернутись за допомогою можна за посиланням:

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!!!

СЛАВА УКРАЇНІ!!!