Чергова 39 сесія Ренійської міської ради VIIІ скликання

Дата: 17.03.2023 12:27

Сьогодні, 17 березня, у сесійній залі Ренійської міської ради під голуванням міського голови Ігоря Плєхова  відбулася чергова 39 сесія Ренійської міської ради VIIІ скликання, під час якої депутати прийняли важливі рішення із питань, які попередньо були детально розглянуті та опрацьовані на постійних комісіях міської ради й стосувалися багатьох сфер міського господарювання та благоустрою громади.

Серед питань порядку денного: затвердження нового старости Долинського старостинського округу - Тетяни Дога, внесення змін до Програми «Поліцейський офіцер Ренійської міської територіальної громади на 2021 - 2023 роки», затвердженої рішенням Ренійської міської ради від 29 червня 2021 року №220-VIII, внесення змін до Програми цивільного захисту Ренійської міської територіальної громади на 2021-2024 роки, затвердженої рішенням Ренійської міської ради від 29 червня 2021 року №217-VIII та внесення змін до Програми розвитку та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Центральна міська лікарня Ренійської міської ради» на 2023-2025роки, затвердженої рішенням Ренійської міської ради від 23 грудня 2023 року № 662-VIII.

Великий блок питань, які розглянули сьогодні на сесії народні обранці, стосувався землеустрою та землекористування.

Після розгляду питань порядку денного депутати та присутні обговорили актуальні для життя громади питання. Ренійський міський голова подякував депутатам за активність та конструктивну роботу.