Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення кандидатури старости  Долинського старостинського округу Ренійської міської територіальної громади ДОГА ТЕТЯНИ ГЕОРГІЇВНИ

Дата: 24.02.2023 16:26

Ренійської міської територіальної громади

ДОГА ТЕТЯНИ ГЕОРГІЇВНИ _____________________________________________________________

Ренійська міська рада проводить громадське обговорення кандидатури старости  Долинського старостинського округу Ренійської міської територіальної громади у відповідності до Порядку проведення громадського обговорення кандидатури старости  Долинського старостинського округу Ренійської міської територіальної громади, затвердженого рішенням Ренійської міської ради від 17.02.2023 року №686-VIII.

Ренійський міський голова Ізмаїльського району Одеської області, відповідно до ст. 54-1 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»  вносить на громадське обговорення  жителів с. Долинське  Ізмаїльського району Одеської області кандидатуру ДОГА ТЕТЯНИ ГЕОРГІЇВНИ на посаду старости Долинського старостинського округу.

Громадське обговорення кандидатури  ДОГА ТЕТЯНИ ГЕОРГІЇВНИ на посаду старости Долинського старостинського округу проводитиметься шляхом опитування та зібрання підписних листів на підтримку запропонованого кандидата  з відвідуванням місць проживання мешканців              с. Долинське  у період з 27 лютого 2023 року по 14 березня 2023 року.

Для отримання консультацій  з питання громадського обговорення  жителі с. Долинське можуть звертатись до Комісії з проведення громадського обговорення кандидатури старости Долинського старостинського округу Ренійської міської територіальної громади, за адресою: 68803, м. Рені, вул. Дунайська, 15, перший  поверх, каб. №2, тел. (04840) 4 52 71, або на електронну адресу merreni@ukr.net

Підписні листи на підтримку кандидата оформлюються уповноваженими Комісією з проведення громадського обговорення особами

Жителі с. Долинське проставляють підпис в підписному листі на підтримку кандидата за умови представлення паспорта громадянина України (тимчасового посвідчення громадянина України).

Відповідальна особа: Єфименко Оксана Володимирівна – голова Комісії з проведення громадського обговорення кандидатури старости Долинського старостинського округу Ренійської міської територіальної громади.

Інформація про результати проведеного громадського обговорення буде оприлюднена на офіційному веб-сайті Ренійської міської ради.

Комісія з проведення громадського обговорення

кандидатури старости Долинського старостинського

округу Ренійської міської територіальної громади