Документування клієнтів пробації.

Дата: 21.02.2023 17:37

Документування клієнтів пробації.

Багато клієнтів пробації потребують надання допомоги з відновлення втрачених документів, особливо важливим документом є паспорт громадянина України, який необхідний для укладання цивільно-правових угод, здійснення банківських операцій, офіційного працевлаштування, продовження навчання, тощо.

Так, завдяки спільним заходам співробітників Ізмаїльського районного відділу № 3 філії Центру пробації в Одеській області та працівників Ренійського відділу Державної міграційної служби, 13 лютого 2023 року клієнтам пробації були видані нові паспорти громадянина України замість втрачених.

Плідна співпраця відділу з питань пробації та відділу ДМС, взаєморозуміння та взаємодопомога у вирішені поставлених завдань гарантує надання якісних послуг особам, які скоїли правопорушення та потребують всебічної підтримки з метою виправлення та подальшого налагодження свого життя.

Ізмаїльський районний відділ № 3

філії ДУ «Центр пробації»

в Одеській області