Інвестиційна карта регіону

Дата: 13.02.2023 16:04

Установа «Агенція регіонального розвитку Одеської області» реалізує комплексну програму цифрової інтеграції та трансформації інвестиційних ділянок та проєктів територіальних громад. В рамках проєкту ProUkraine планується цифровізувати всі інвестиційно привабливі ділянки у територіальних громадах, створити тизери інвестиційних проєктів щодо цих ділянок, інтегрувати та просувати платформу серед національних та іноземних інвесторів, великих підприємств, міжнародних консалтерів.

Проєкт ProUkraine – це платформа, структурована система інформації про перспективні для інвестування об’єкти в Україні. Мета проєкту – поєднати в конструктивному діалозі владу та бізнес, створити можливості для розвитку та впровадження новітніх технологій, розширити інфраструктуру та покращити інвестиційний клімат у країні загалом.

Докладніше на ProUkraineФото без опису