Сьогодні, 7 лютого відбулося чергове засідання виконавчого комітету Ренійської міської ради.

Дата: 07.02.2023 10:47

Під час засідання члени виконкому розглянули 6 питань порядку денного.
Серед проектів рішень були розглянуті питання «Про затвердження Програми з підтримки заходів з територіальної оборони на території Ренійської міської територіальної громади на 2023 рік» , «Про внесення змін до Програми благоустрою населених пунктів Ренійської міської територіальної громади на 2022-2024 роки, затвердженої рішенням виконкому Ренійської міської ради від 26.08.2022 № 148» та інші.
На завершенні засідання голова громади подякував членам виконкому за злагоджену працю та реагування на важливі питання життєдіяльності громади.