ЩОДО ОТРИМАННЯ ФІНАНСУВАННЯ ДЛЯ ВІДНОВЛЕННЯ ОБ’ЄКТІВ ТУРИСТИЧНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ

Дата: 20.01.2023 11:34

Для всебічної та повноцінної допомоги з метою відновлення зруйнованого майна та інфраструктури, шкода та збитки яким завдані бойовими діями, терористичними актами, диверсіями, спричиненими військовою агресією рф проти України, Кабінетом Міністрів України було створено «Фонд відновлення зруйнованого майна та інфраструктури /Destroyed Property and Infrastructure Restoration Fund». Об’єкти туристичного призначення – готелів, інших об’єктів, призначених для надання послуг з розміщення, закладів харчування, курортних закладів, які належать фізичним та юридичним особам всіх форм власності та зруйновані (пошкоджені/знищені) внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією рф проти України, які знаходяться на території громади, можуть отримати фінансування з «Фонду відновлення зруйнованого майна та інфраструктури /Destroyed Property and Infrastructure Restoration Fund». Відповідно до пунктів 3 та 5 Порядку, одержувачами коштів Фонду є центральні органи виконавчої влади, які подають звернення щодо розподілу коштів Фонду.

З метою формування реєстру пошкоджених об’єктів туристичного призначення та подальшим поданням звернення разом із доданими до них матеріалами щодо прийняття рішення про оголошення цільового збору коштів на конкретний об’єкт зруйнованого майна, Державне агентство розвитку туризму (ДАРТ) просить об’єкти туристичного призначення заповнити google-форму по вже наявним фактам за посиланням http://surl.li/ejeit до 01.02.2023. Також просимо автоматично заповнювати форму по кожному новому факту пошкодження або руйнування об’єкта туристичного призначення. Звертаємо увагу, що на кожен об’єкт форма заповнюється окремо.