Щодо Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення правового регулювання дистанційної, надомної роботи та роботи із застосуванням гнучкого режиму робочого часу»

Дата: 09.01.2023 11:52

Комітетом Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів розроблено опитувальник для працівників та роботодавців для збору інформації щодо аналізу практики застосування ЗУ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення правового регулювання дистанційної, надомної роботи та роботи із застосуванням гнучкого режиму робочого часу».

Мета - з'ясувати, як "працюють" ці норми на практиці, що "працює", що "не працює" та що і як слід змінити, щоб покращити правове регулювання цих форм робочого часу.

Участь у цьому опитуванні є анонімною.

Опитування буде проходити до 20 січня 2023 року.

Ваші зауваження допоможуть у здійсненні такого аналізу, а також у напрацюванні пропозицій щодо удосконалення відповідних законодавчих положень.

Посилання на Google Форму: