З Новим роком та Різдвом Христовим!

Дата: 31.12.2022 08:00

Від усього серця радий вітати усіх Вас зі святами, що добром, надією і родинним теплом зігрівають наші серця – Новим 2023 роком та Різдвом Христовим!

Цього року на нашу країну та наш народ випали тяжкі випробування: війна прийшла на українську землю. Але загарбникам не вдалося зламати нашу жагу до свободи та гідність, адже український народ консолідувався, і, в єдиному пориві дає відсіч підступному ворогові. І, навіть у такі скрутні часи, будемо пам’ятати, що Новорічне свято – це завжди нові надії і сподівання. Тож нехай всі заповітні бажання і мрії обов’язково здійсняться, а мир прийде в кожну українську оселю!

Хай Новий 2023 рік стане роком миру, злагоди та взаєморозуміння, роком перемог та нових звершень! Хай різдвяна зірка зігріває Ваші душі, осяє кожну домівку та усю країну світлом добра та любові! Разом йдемо до перемоги та віримо в ЗСУ!

З Новим роком та  Різдвом  Христовим!

З повагою,

Ренійський міський голова